Recall Pandriks bake off

Kalfs entrecote

Wij zijn door onze leverancier geïnformeerd dat onderstaand artikel mogelijk niet aan de kwaliteitseisen voldoet. Het artikel bevat een overschrijding van het toegestane limiet pesticide (Pyraclostrobin).

Het consumeren van dit product zorgt niet voor een acuut voedselveiligheidsgevaar, maar zou bij een hoge dosis kunnen leiden tot gezondheidsproblemen. Bij klachten adviseren wij je contact op te nemen met je huisarts.

Het betreft alleen onderstaand artikel en alleen de genoemde houdbaarheidsdatum. Andere houdbaarheidsdata zijn niet betrokken bij deze recall.

Artikelnummer en omschrijving:

THT / Lotcode

  GTIN CE

205556 1 DS PAND.DESEM BATARD D.   12X500G

THT:

24-08-2026

21-09-2026

  

Batchcode:

250826

250827

250926

8718564137989

Wat moet je doen:

Uit onze klantenadministratie blijkt dat je recentelijk één of meerdere eenheden van het genoemde product bij ons hebt gekocht. Wij verzoeken je dan ook om, indien je in het bezit bent van bovengenoemd product, dit niet te consumeren en met het product terug te gaan of contact op te nemen met je Sligro-vestiging. In overleg met de vestiging krijg je het desbetreffende aankoopbedrag retour.

Voor vragen kun je contact opnemen met de afdeling Klantenservice (0800-0225154) of je Sligro bezorgservice (0800-7544767).

Namens Sligro Food Group bieden wij onze excuses aan voor dit ongemak.

Ben je wederverkoper van dit product, dan wijzen wij je hierbij op uw plicht ook jouw afnemers per ommegaande op de hoogte te stellen van het feit dat ze een mogelijk schadelijk levensmiddel hebben ontvangen. Daarnaast dien je hiervan melding te doen bij de NVWA, danwel de bevoegde autoriteit in jouw land indien dit anders is dan Nederland.